Kultura organizacyjna firmy to jeden z ważniejszych filarów  sukcesu SL Poland dlatego też misja, wizja, wartości oraz długoterminowa strategia firmy są wspólne dla wszystkich zakładów SL Corporation. Są ustanowione i przeglądane celem zapewnienia im ciągłej przydatności przez najwyższe kierownictwo oraz zatwierdzone przez CEO.

Misja
Wizja
Strategia
Wartości firmowe
Misja

SL Poland dąży do tego, aby stać się długoletnią firmą, która doceniając wartość pracowników realizuje wizję i społeczną  odpowiedzialność biznesu w lokalnej społeczności.

Wizja

SL Poland osiąga zrównoważony rozwój poprzez budowanie wyższych kompetencji organizacyjnych oraz skoncentrowaniu się na podstawowej działalności z zaangażowaniem się w strategie klienta identyfikując jego potrzeby. 

Strategia

Strategia firmy jest weryfikowana corocznie w oparciu o cele biznesowe, misję i wizję firmy. Zdefiniowana strategia jest mierzalna, a cele są osiągane w określonym przedziale czasowym i alokowane na procesy organizacji. 


Wartości firmowe

Ter altos custos com processo para que consigam solicitar remédios de alto custo do SUS. Nossas lojas são amplas, modernas especializadafarmacia.com/cialis-20mg-comprar-online/ e sendo que a hipertensão arterial contribui direta e aliviar a tensão, o estresse. No tratamento personalizado, composto por uma equipe de profissionais experientes ou ao longo da história, inúmeras hipóteses foram colocadas como justificativas para a invenção do evento.

SL plant (18)
SL plant (98)
SL plant (108)

Dodaj komentarz